poniedziałek, 7 marca 2011

PAMIĘTAMY


Społeczne Komitety poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego działają. W dniach 9-10 kwietnia będą uczestniczyć w uroczystościach obchodów pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej , która odbywać się będzie w Warszawie.


Na pewno każdy z Nas do dzisiaj zachował w swej pamięci i sercu tragiczne wydarzenia , które obiegły cały świat. To co zdarzyło się dnia 10 kwietnia 2010 roku o godzinie 8:41 czarno zapisało się na kartach historii powojennej Polski. W tych tragicznych chwilach udowodniliśmy, że jesteśmy Wielkim Narodem. Tego typu wydarzenia muszą scalać nas jako społeczeństwo , nie można mieszać tutaj własnych interesów z tak ogromną tragedia państwa polskiego a w szczególności z tragedią bliskich rodzin ofiar katastrofy. Apelujemy o wstrzymanie walk politycznych, różnych konfliktów i sporów również dotykających temat katastrofy smoleńskiej. Wspólnie oddajmy hołd tym, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej jak i tym, którzy zginęli w lesie katyńskim 71 lat temu z rąk reżimu stalinowskiego.

Kreujmy w Nas i w całym społeczeństwie miłość do ojczyzny. Pamiętajmy o naszej historii i współuczestniczmy w jej kształtowaniu. W każdym zakątku Polski możemy oddać hołd tragicznie zmarłym bohaterom.

FORUM MŁODYCH PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WAŁBRZYCH

Aut. M. Rzechołka